ellenség Botrányos Hálószoba aranyérmes ifjúsági világbajnok magyar váltó videó Kerek mérhető idegessé válni

A kínai váltó aranyérmes az egyik Liuval, nekünk bronz jutott videó -  Hírnavigátor
A kínai váltó aranyérmes az egyik Liuval, nekünk bronz jutott videó - Hírnavigátor

Téli olimpia: bronzrmes a magyar vegyes váltó! - NSO

Sportal TV: Így várja a világbajnokságot a short track válogatott -  Sportal.hu
Sportal TV: Így várja a világbajnokságot a short track válogatott - Sportal.hu

Kanadát kizárták így bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya  vegyesváltó (+videó) | Kanada Világa hírportál
Kanadát kizárták így bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyesváltó (+videó) | Kanada Világa hírportál

Téli EYOF: magyar arany- és bronzérem a nyitó napon - NSO

Nagyot nyert Amerika, húsz perc múlva pedig nagyot is veszített + videó

A magyar férfi és a női váltó is érmes a junior rövidpályás gyorskorcsolya  vb-n
A magyar férfi és a női váltó is érmes a junior rövidpályás gyorskorcsolya vb-n

Index - Sport - Két arany, egy ezüst, újra Magyarország a világbajnoki  éremtábla tetején
Index - Sport - Két arany, egy ezüst, újra Magyarország a világbajnoki éremtábla tetején

Zombori sokkolta a Duna Arénát

Egy századdal, világcsúccsal aranyérmes a magyar 4 x 200-as gyorsváltó

Két EB-címet szállítottak a Liu-testvérek! « Üllői út 129.

Téli EYOF: háromból három magyar arany! - NSO

Videón a magyarok futamai. Csak Liu Shaoangnak sikerült elődöntőbe jutnia  500 méteren - Eurosport
Videón a magyarok futamai. Csak Liu Shaoangnak sikerült elődöntőbe jutnia 500 méteren - Eurosport

Szilágyi Liliána – Wikipédia

Sporttörténelmet írt a magyar férfi gyorsváltó a junior úszó vb-n -  Eurosport
Sporttörténelmet írt a magyar férfi gyorsváltó a junior úszó vb-n - Eurosport

Így lett olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolyaváltó – videó | 24.hu

Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági  Eb-n
Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági Eb-n

Székesfehérvár Városportál - Kerék Patrik országos bajnok lett hármas és  magasugrásban
Székesfehérvár Városportál - Kerék Patrik országos bajnok lett hármas és magasugrásban

A magyar vegyes váltó aranyérmes az ifjúsági triatlon Eb-n

Szilágyi Liliána: FTC! - Fradi.hu

Győztek Liuék, nem kell fizetniük! 200-300 millióval terhelik a magyar  költségvetést - Sportal.hu
Győztek Liuék, nem kell fizetniük! 200-300 millióval terhelik a magyar költségvetést - Sportal.hu

Országos csúcsok és bajnoki címek az utánpótlás úszó ob-n

Ifi úszó-vb: aranyérmes a 4x200-as leány gyorsváltó, Ábrahám másodi

Nádas Bence: „Az elődöntő után kezdtünk el hinni a dobogóban” - Kajak-kenu  - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala
Nádas Bence: „Az elődöntő után kezdtünk el hinni a dobogóban” - Kajak-kenu - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala