Home

tipikusan Levél Elektronikus görkorcsolya bajnok kötél Serena Szégyenletes

Eredm?nyek - Hungaroskate

A Speciális görkorcsolyázók érmet szereztek a Kelet Európa Kupa – Junior  OB-n Szegeden | Special Olympics Hungary
A Speciális görkorcsolyázók érmet szereztek a Kelet Európa Kupa – Junior OB-n Szegeden | Special Olympics Hungary

Görkorcsolya Eb: olasz tarolás követte az esős keddet Szegeden - NS

Görkorcsolya: Szeged rendezi az idei Európa-bajnokságot | Szeged Ma

Görkorcsolya: Gardi Dominika a juniorok világelitjében

Pályát avattak a görkorisok a Sportligetben

Gardi Dominika remekül helytállt a görkorcsolya-vb 10 kilométeres  döntőjében | M4 Sport
Gardi Dominika remekül helytállt a görkorcsolya-vb 10 kilométeres döntőjében | M4 Sport

Freestyle görkori bajnok, freestyle, görkorcsolya, inline - Videa

Görkorcsolya – Nagy Sportágválasztó

Görkorcsolya | Egy héten keresztül Olaszországra irányul minden figyelem,  ahol a felnőttek számára kiírt görkorcsolya Európa-bajnokság zajlik. A  magyar válogatott utazó... | By Szombathelyi Televízió | Facebook
Görkorcsolya | Egy héten keresztül Olaszországra irányul minden figyelem, ahol a felnőttek számára kiírt görkorcsolya Európa-bajnokság zajlik. A magyar válogatott utazó... | By Szombathelyi Televízió | Facebook

Tatabánya Pont - Moravcsik-Fecskés Orsolya: Tatabányán Gyorsasági  Görkorcsolyázó Európa Kupa lesz májusban
Tatabánya Pont - Moravcsik-Fecskés Orsolya: Tatabányán Gyorsasági Görkorcsolyázó Európa Kupa lesz májusban

Feljebb és feljebb | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Magyar Gördeszka Bajnokság 2022 - Magyar Országos Görkorcsolya és Gördeszka  Szövetség
Magyar Gördeszka Bajnokság 2022 - Magyar Országos Görkorcsolya és Gördeszka Szövetség

Valódi inklúzió Szegeden a Napfény kupa görkorcsolya versenyen | Special  Olympics Hungary
Valódi inklúzió Szegeden a Napfény kupa görkorcsolya versenyen | Special Olympics Hungary

Európai színvonalú pályán edzhetnek a görkorisok - Hungary Sport

Görkorcsolya: ifjúsági olimpiára mennének a magyar reménységek

Szegedi Tudományegyetem | A Junior EB-től a Világjátékokig az SZTE JGYPK  gyorsasági görkorcsolyázó hallgatója
Szegedi Tudományegyetem | A Junior EB-től a Világjátékokig az SZTE JGYPK gyorsasági görkorcsolyázó hallgatója

Javában zajlik Portugáliában a Gyorsasági Görkorcsolya Európa-bajnokság -  YouTube
Javában zajlik Portugáliában a Gyorsasági Görkorcsolya Európa-bajnokság - YouTube